You are currently viewing Star Wars Bracia Chen Mike

Star Wars Bracia Chen Mike

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Star Wars Bracia Chen Mike

Star Wars Bracia Chen Mike
Star Wars: Bracia – Chen Mike to pasjonująca powieść, która przenosi nas w świat wojen i intryg galaktycznych. Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker stają w obliczu rozprzestrzeniającej się wojny, będącej zagrożeniem dla pokoju we wszechświecie. Czy uda im się powstrzymać niszczycielską siłę konfliktu i jednocześnie wypracować nową więź między sobą?
Kiedy na planecie Cato Neimoidia dochodzi do katastrofy, Republika zostaje nieprawidłowo oskarżona o sprowokowanie zamachu. W tej sytuacji Obi-Wan Kenobi, jeden z najbardziej utalentowanych dyplomatów Zakonu Jedi, zostaje wysłany na planetę, aby badać tę sprawę. Jednak separatystycy, pragnący przyciągnąć planetę na swoją stronę, postanawiają mu to utrudnić. Wkrótce Obi-Wan odkrywa, że intrygantką knującą podstępną intrygę jest Asajj Ventress.
W tym samym czasie Anakin Skywalker, który właśnie został pasowany na rycerza Jedi, nie może pozostać obojętny na sytuację. Mimo próśb Obi-Wana, by go posłuchał choć raz, Anakin uparcie i zdeterminowanie decyduje się dołączyć do swojego mistrza. Wraz z nim wyrusza również zdolna, ale niepewna siebie adeptka Jedi. Choć Anakin dorównał już swojemu mentorowi rangą, ich relacja nadal jest pełna napięć i konfliktów, które czasami stawiają ich samych oraz innych w niebezpieczeństwie. Teraz obaj muszą nauczyć się współpracować na nowo i to szybko. Aby pokonać przeciwników, muszą stać się jednością, jak bracia.
Star Wars: Bracia – Chen Mike to powieść, która wciąga czytelnika od pierwszych stron, oferując zarówno intrygującą fabułę, jak i rozwojowe relacje między bohaterami. Połączenie emocji, akcji i tajemniczych intryg sprawia, że ta książka z pewnością przypadnie do gustu zarówno fanom sagi Star Wars, jak i miłośnikom science fiction. Przygotuj się na podróż pełną przygód, w której wszelkie przeszkody mogą być pokonane tylko dzięki braterskiej jedności!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!