You are currently viewing Star Wars. Wielka republika. Ścieżka zdrady Gratton Tessa Ireland Justina

Star Wars. Wielka republika. Ścieżka zdrady Gratton Tessa Ireland Justina

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Star Wars. Wielka republika. Ścieżka zdrady Gratton Tessa Ireland Justina

Star Wars. Wielka republika. Ścieżka zdrady Gratton Tessa Ireland Justina
Witajcie, miłośnicy Star Wars!
Przed Wami pierwszy tom mrożącej krew w żyłach serii Wielka Republika. “Ścieżka zdrady” autorstwa utalentowanych pisarek Tessa Gratton i Justiny Ireland zabierze Was w podróż przez nieznane obszary galaktyki, gdzie czekają na Was nowe nadzieje… ale też niebezpieczeństwa, których nie spodziewalibyście się w najgłębszych mrokach kosmosu!
W tajemniczej erze zmian Jedi zostają wezwani na planetę Dalna, położoną na Zewnętrznych Rubieżach, by odkryć prawdę za skradzionym artefaktem Mocy. Rycerzka Zallah Macri i jej oddany padawan Kevmo Zink wyruszają na to sielskie, lecz pełne tajemnic miejsce, by zbadać podejrzenia dotyczące grupy misjonarzy zwaną Ścieżką Otwartej Dłoni. Członkowie Ścieżki otaczają Moc swoją religijną czcią, uważając, że powinna być ona wolna dla wszystkich, a nawet Jedi powinni unikać jej używania. W tym gronie znajduje się Marda Ro – młoda i ambitna kobieta, która pragnie opuścić Dalnę, aby rozpowszechnić w całej galaktyce nauki Ścieżki. Kiedy Marda i Kevmo spotykają się, ich dusze natychmiast łączą się niezwykłą więzią… dopóki Marda nie odkrywa, że Kevmo jest Jedi. Jednak ten młody i pełen dobrej woli padawan wydaje się tak ciekawy Ścieżki, że Marda zaczyna mieć nadzieję, iż przekona swojego nowego przyjaciela do swoich własnych przekonań. Jednakże, Marda nie zdaje sobie sprawy, że Matka – charyzmatyczna przywódczyni Ścieżki – ma własny, mroczny plan. Dla niej Jedi stanowią jedynie przeszkodę, którą zamierza usunąć za wszelką cenę. Teraz Marda musi stawić czoła największemu zagrożeniu – czy potrafi pozostać wierna swoim przekonaniom bez stania się najgorszym wrogiem swojego ukochanego przyjaciela?
“Ścieżka zdrady” to unikalne spojrzenie na Wielką Republikę, z którą poznaliśmy się we wcześniejszych powieściach jak “Światło Jedi”, “Burza nadciąga” i “Gasnąca gwiazda”. Tessa Gratton i Justin Ireland zabrały Was w przeszłość o 150 lat, gdzie tajemnice i zagrożenia skrywają się na każdym kroku. Czy jesteście gotowi podążyć tą niebezpieczną ścieżką, odkrywając sprzeczności i intrygi, które zagrażają całemu uniwersum Star Wars?
Już teraz sięgnijcie po “Ścieżkę zdrady” i przygotujcie się na najbardziej porywającą przygodę w galaktyce! Niech Moc będzie z Wami!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!