Star Wars Z pewnego punktu widzenia 40 opowiadań na 40-lecie Nowej nadziei

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Star Wars Z pewnego punktu widzenia 40 opowiadań na 40-lecie Nowej nadziei

Star Wars Z pewnego punktu widzenia 40 opowiadań na 40-lecie Nowej nadziei
40 lat temu powstała niezapomniana historia, która na zawsze zmieniła świat popkultury. Dziś, z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, przedstawiamy Ci „Star Wars: Z pewnego punktu widzenia” – zbiór 40 opowiadań, które rzucają nowe światło na wydarzenia pierwszej części sagi.
Od samego początku, 25 maja 1977 roku, Gwiezdne Wojny podbiły serca milionów ludzi na całym świecie. Han Solo, Luke Skywalker, Leia, droidy, Wookiee, Obi-Wan Kenobi, Darth Vader – niezwykłe postaci, które stały się kultowe. Teraz, po 40 latach, ich historia wciąż bawi i inspiruje kolejne pokolenia fanów.
„Star Wars: Z pewnego punktu widzenia” to zbiór opowiadań, które przenoszą nas do odległej galaktyki, pełnej przygód i niesamowitych możliwości. Czasami smakujemy chwile z perspektywy postaci drugoplanowych – tych, którzy na ekranie mieli mało czasu, ale w naszych sercach zostali na zawsze.
Wśród zaproszonych autorów znajdują się mistrzowie pióra, bestsellerowi twórcy oraz legendy literatury science-fiction. Gary Whitta wypełnia lukę między „Łotrem 1” a „Nową nadzieją”, ukazując nam historię kapitana Antillesa. Meg Cabot, autorka bestsellerów, pozwala nam zajrzeć do głowy Cioci Beru i poznać jej historię. Nnedi Okorafor zabierze nas w niesamowitą podróż z potworem ze zgniatarki śmieci, a Pablo Hidalgo odsłoni przed nami myśli wielkiego moffa Tarkina. Wil Wheaton opowie nam wzruszającą historię rebeliantów na Yavinie.
Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Na kartach tej niezwykłej książki odkryjesz jeszcze 35 innych fascynujących opowieści, pełnych humoru, emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Poznaj „Nową nadzieję” z zupełnie innego punktu widzenia – odkryj jej nieznane dotąd tajemnice i zagłęb się w świat Gwiezdnych Wojen, który trwa już od 40 lat.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!