Steve Jobs. Gdzie pada jabłko? iPrzewodnik dla nowej generacji – Jay Elliot William L. Simon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Steve Jobs. Gdzie pada jabłko? iPrzewodnik dla nowej generacji - Jay Elliot William L. Simon

Steve Jobs. Gdzie pada jabłko iPrzewodnik dla nowej generacji 189x300 - Steve Jobs. Gdzie pada jabłko? iPrzewodnik dla nowej generacji - Jay Elliot William L. SimonJay Elliot, były wiceprezes Apple Computer i bliski współpracownik Steve’a Jobsa, zdradza szczegóły jego zadziwiającej kariery. Opisuje ważne wydarzenia z życia zawodowego tego wizjonera i geniusza biznesu informatycznego, od powstania przełomowych produktów – jak Apple II i Macintosh – poprzez jego odejście z firmy, a potem odrodzenie, powrót do steru Apple’a i związki z Pixarem, aż po rozwój iPoda, iPhone’a i iPada. Przedstawia fragmenty ekskluzywnych wywiadów z postaciami kluczowymi dla historii Apple Computer i ukazuje mniej znany wizerunek Jobsa „poza sceną”, prawdziwego Steve’a, widzianego oczami tych, którzy z nim pracowali – podczas spotkań związanych z rozwojem produktu, w pracowniach projektowych i w trakcie rozgrywek na posiedzeniach zarządu. Opisuje także życie Jobsa poza Doliną Krzemową – Steve’a „genialnego dzieciaka”, który raz na zawsze zmienił sposób, w jaki pracujemy, bawimy się, konsumujemy i komunikujemy. Wszystko po to, by pokazać czytelnikom, jak postępować w życiu i jak budować karierę zawodową, biorąc za przykład wyzwania, jakie podejmował Jobs, i jego kolejne triumfy. Ten Iprzewodnik dla nowej generacji pokazuje jasno i przekonująco, co robić, by „być jak Steve Jobs”.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. labłkowy

    Teraz będzie film o jobsie, więc warto dowiedzieć się od współpracowników i osób, które go dobrze znały i obserwowały jaki był naprawdę.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!