Strategia Urzeczywistniania Marzeń 300x64 - Strategia Urzeczywistniania MarzeńStrategia Urzeczywistniania Marzeń dostarczy Ci skutecznych metod pozwalających zrealizować wymarzony cel poprzez:
1.Metodę małych kroków – zrozumiesz jak funkcjonuje twój mózg i nauczysz się omijać reakcję „walki lub ucieczki”, która jest główną przeszkodą na drodze do realizacji twojego postanowienia.

2.Tworzenie poczucia bezpieczeństwa – dowiesz się, w jaki sposób uzyskać poczucie bezpieczeństwa podczas działań związanych z wysokim ryzykiem, oraz nauczysz się w jaki sposób szybko dojść do siebie po popełnieniu błędów, mając poczucie celu.

3.Zmianę negatywnego nastawienia poprzez pozytywny dialog z samym sobą – pomoże określić negatywne komunikaty skierowane do siebie i odkryć ich niekorzystne działanie, a także zastąpić je pozytywnymi sformułowaniami, co pozwoli skierować energię na myśli zorientowane na zadanie szybkie rozwiązania.

4.Myślenie pytaniami – pozwalające przeobrazić dotychczasowe myślenie, dając szansę na nowe działania i pożądane rezultaty.

5.Rytuały – jako narzędzia pomagające wprowadzać nowe nawyki.
Poznasz metody umożliwiające zmianę starych i wyrabianie nowych nawyków.

6.Wsteczny kalendarz – poznasz metodę stworzenia kalendarza drogi do sukcesu, z uwzględnieniem odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek i docenienie swoich osiągnięć.

7.Pracę w stanie przepływu – w ciągu niespełna dwóch minut umożliwi przejście ze stanu stresu i niskiej motywacji do stanu skupienia energii, zainteresowania i koncentracji, co uświadomi Ci, że niezależnie od odczuć związanych z celem w ciągu kilku chwil można zacząć pracować na najwyższym poziomie produktywności i kreatywności.

8.Zmianę ograniczających przekonań – poznasz zasady racjonalnego myślenia umożliwiające zmianę każdego przekonania blokującego realizację wybranego celu.

9.Kontrolowane niepowodzenia – przygotują Cię na niepowodzenia w taki sposób, abyś szybko przekształcił je w szansę, przewidywał skłonność do odkładania działania i wytrwale realizował ogólny plan dotyczący celu.

10.Zmianę pozycji percepcyjnych – możesz dotrzeć do informacji, których do tej pory nie dostrzegałeś, informacji zgromadzonych przez twój nieświadomy umysł.

ZOBACZ>>>

Leave a Reply