Strategia UX Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Levy Jaime

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Strategia UX Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Levy Jaime

Strategia UX Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Levy Jaime
Droga do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie cyfrowych produktów to zadbanie o serce użytkownika. To, co przekonuje użytkowników do skorzystania z danego produktu, nie zawsze jest oczywiste. Niestety, wiele genialnych pomysłów w biznesie zamieniło się w spektakularne porażki z powodu braku uwagi dla wrażeń użytkownika. Dlatego kluczowe jest, aby na etapie opracowywania strategii biznesowej skupić się na potrzebach, preferencjach i przyzwyczajeniach przyszłych użytkowników, a także na analizie konkurencyjnych produktów i perspektyw rynkowych.
Jednak połączenie strategii biznesowych z zasadami projektowania UX stanowi wyzwanie. Na szczęście drugie, zaktualizowane i uzupełnione wydanie książki „Strategia UX Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych” służy jako praktyczny podręcznik dla wszystkich osób zainteresowanych sukcesem swojego produktu. Ta pozycja zawiera skuteczne narzędzia i strategiczne techniki, które zostały potwierdzone w praktyce i pomagają tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe. Dodatkowo, w ramach książki dostępny jest gotowy zestaw narzędzi do strategii UX.
Autor prezentuje, jak zaplanować i przeprowadzić badania użytkowników, które pozwolą na opracowanie skutecznych strategii produktowych. Oprócz tego, znajdują się tu również cenne informacje na temat zastosowania prowizorycznych profili klienta i technik rozpoznania rynku do definiowania grupy docelowej oraz projektowania eksperymentów za pomocą prototypów. Autor dostarcza także sprawdzonych sposobów na szybkie, niedrogie i efektywne badania użytkowników online.
W książce „Strategia UX” znajdują się również wskazówki dotyczące celów, technik i zasad prowadzenia kampanii marketingowych. Jej zawartość to solidny, przetestowany model praktyk, który ułatwi wdrażanie udanych i innowacyjnych produktów cyfrowych.
Nie zapominajmy – Strategia UX ma na celu sprawienie jak najlepszego wrażenia na użytkowniku!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!