Stuart Gibbs Szkoła szpiegów Kierunek Meksyk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Stuart Gibbs Szkoła szpiegów Kierunek Meksyk

Stuart Gibbs Szkoła szpiegów Kierunek: Meksyk
Przygotuj się na najbardziej ekscytującą podróż, jaką kiedykolwiek przeżyłeś! Stuart Gibbs powraca ze swoją sensacyjną serią „Szkoła szpiegów” i tym razem przenosi nas do Meksyku. To nie będzie typowy wakacyjny wyjazd, ale całkowicie niebezpieczna misja, która wciągnie Cię od pierwszej strony!
Złowrogie agencje Pająka powracają do gry i nie zważają na żadne koszty. Jednak mają przeciwników, których nie można lekceważyć – Bena Ripleya i Ericę Hale, dwójkę nieustraszonych superszpiegów, gotowych stawić czoła jakimkolwiek zagrożeniom.
Nasi młodzi bohaterowie, adepci Akademii Szpiegostwa CIA, wyruszają na śmiertelnie tajną misję, aby odnaleźć centralę terrorystów. Jak można się spodziewać, nic nie idzie po ich myśli. Już na starcie ich samolot zostaje zestrzelony nad meksykańskim niebem. Ale to dopiero początek!
Wybuchy, zamachy, niespodziewane zwroty akcji, tajemnicze powroty znajomych postaci, emocjonalne wzloty i upadki, a także tysiące nieoczekiwanych iguan i baseny pełne rekinów – to wszystko czeka na Ciebie w „Szkoła szpiegów: Kierunek Meksyk”.
Ta pełna suspensu historia jest szóstym tomem wciągającej i niezwykle zabawnej serii o młodych bohaterach, którzy podejmują się najtrudniejszych misji, aby ocalić świat. Przygotuj się na prawdziwy rollercoaster emocji, który sprawi, że trudno będzie oderwać się od lektury!
Nie trać czasu, sięgnij po tę książkę, i zanurz się w świecie szpiegów, akcji i niebezpieczeństwa. Stuart Gibbs zapewnia niesamowitą dawkę adrenaliny i rozrywki, której pragniesz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!