wiat według Clarksona. Część 4. W czym problem 195x300 - Świat według Clarksona. Część 4. W czym problem? - Jeremy ClarksonDawno, dawno temu, Jeremy Clarkson miał marzenie. Marzył mu się świat, w którym wszystko, co bezsensowne, idiotyczne i absurdalne jest surowo wzbronione… Świat, w którym zwycięża zdrowy rozsądek i niczym nieskrępowana pomysłowość.
Trzy książki i trzy miliony sprzedanych egzemplarzy później jego marzenie o Świecie według Clarksona wciąż żyje…
Pytając W czym problem?, Jeremy wyrusza w kolejną misję. Przeludnione więzienia, wycinka lasów deszczowych, podłej jakości służba zdrowia, coraz gorsza muzyka, tradycja dławiąca nowoczesność – to tylko nieliczne z problemów, którym chce zaradzić w zupełnie niestandardowy sposób.
Śledząc wywody niekwestionowanego wirtuoza ostrego pióra, dowiecie się:

– dlaczego kryzys finansowy to konsekwencja picia herbaty
– co łączy Jamesa Bonda i Batmana z Kubusiem Puchatkiem
– kiedy możemy osiągnąć stan zwany “szczęściem doskonałym”
– w jaki sposób gry planszowe zagrażają pokojowi na świecie
– jak można stać się pewną częścią ciała Angeliny Jolie.

Zaskakująca, bezkompromisowa, a przede wszystkim zabawna – taka jest nowa książka niepoprawnego miłośnika drzewek bonsai i rugby, niestrudzonego hodowcy owiec i osłów, poszkodowanego niedawno przez japońską toaletę… Jeremy’ego Clarskona!

One thought on “Świat według Clarksona. Część 4. W czym problem? – Jeremy Clarkson

  1. tomasz

    Nie wiedziałem, że w telewizji pracują też inteligentne osoby! Szkoda, że nie w naszej… Clarkson jest świetny, dowcipny, zabawny i brzydki. I żeby było nieporozumień: to nie jest książka o motoryzacji. Każdy dorosły może tę książkę przeczytać, ale czy każdy doceni jej wdzięk, lekkość i mądrość? Wątpię, bo angielski humor istnieje, ale polski?

Leave a Reply