Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca- Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen Kuperman

CENA KSIAZKI 300x150 - Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca-  Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen Kuperman

wiat według zołzy. Jak być zołzą wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca - Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca-  Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen KupermanTEGO JESZCZE NIKT NIE POWIEDZIAŁ NA GŁOS!

Bądź odpowiedzialnie nieodpowiedzialna!

Wyluzuj! To nie jest poradnik. Poradniki są dla grubasów i rozwodników. Jeśli szukasz książki, która powie ci, jak poradzić sobie z problemami, to szukaj dalej.

To nie książka o tym, jak być szczęśliwą. To książka o tym, jak rządzić światem.

Dzięki nam zrozumiesz, że jesteś cudowna i niesamowita. Staniesz się nieuchwytną dziewczyną, której pragną wszyscy! Zawsze będą się wokół ciebie kręcić faceci z pierwszej ligi. Zołzy dostają to, co najlepsze.

Powiemy ci, jak kobieta może osiągnąć sukces w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Damy ci pewność siebie i wiedzę potrzebną, by świat leżał ci u stóp. 

Powodzenia!
Twoje Zołzy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca- Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen Kuperman”

  1. Przeczytałem, chociaż jestem facetem, żeby wiedzieć jak się bronić przed zołzami. Przydała mi się taka wiedza! Ha! Przechytrzyłem babki!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!