Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca- Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen Kuperman

wiat według zołzy. Jak być zołzą wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca - Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca-  Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen KupermanTEGO JESZCZE NIKT NIE POWIEDZIAŁ NA GŁOS!

Bądź odpowiedzialnie nieodpowiedzialna!

Wyluzuj! To nie jest poradnik. Poradniki są dla grubasów i rozwodników. Jeśli szukasz książki, która powie ci, jak poradzić sobie z problemami, to szukaj dalej.

To nie książka o tym, jak być szczęśliwą. To książka o tym, jak rządzić światem.

Dzięki nam zrozumiesz, że jesteś cudowna i niesamowita. Staniesz się nieuchwytną dziewczyną, której pragną wszyscy! Zawsze będą się wokół ciebie kręcić faceci z pierwszej ligi. Zołzy dostają to, co najlepsze.

Powiemy ci, jak kobieta może osiągnąć sukces w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Damy ci pewność siebie i wiedzę potrzebną, by świat leżał ci u stóp. 

Powodzenia!
Twoje Zołzy.

Jedna odpowiedź do “Świat według zołzy. Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca- Jordana Abraham, Samantha Fishbein, Aleen Kuperman”

  1. Przeczytałem, chociaż jestem facetem, żeby wiedzieć jak się bronić przed zołzami. Przydała mi się taka wiedza! Ha! Przechytrzyłem babki!

Leave a Reply