Światło w fotografii Magia i nauka Fil Hunter Paul Fuqua Steven Biver

“Światło w fotografii. Magia i nauka” – wydanie rozszerzone i zaktualizowane.

“Dla wielu fotografów ta książka stanie się praktycznym podręcznikiem pomocnym w świadomej pracy z najważniejszym narzędziem, jakim jest światło”.
Wacław Wantuch

“»Światło w fotografii. Magia i nauka” to lektura obowiązkowa dla wszystkich myślących poważnie o fotografii i pragnących całkowicie panować nad tym, co się znajdzie na zdjęciu”.
Andrzej Zygmuntowicz

Nieważne jak intuicyjny w obsłudze jest twój aparat fotograficzny, jeśli chcesz uzyskać wspaniałe rezultaty, kształtując oświetlenie swoich fotografii, musisz włożyć w to wiele wysiłku i użyć wyobraźni. Te dwa kluczowe czynniki mogą bardzo szybko sprawić, że twoje zdjęcia staną się lepsze. O tych właśnie kwestiach traktuje “Światło w fotografii. Magia i nauka”. Książka ta stanowi kompleksowe wprowadzenie do teorii światła i zasad oświetlania, dzięki czemu każdy fotograf będzie mógł wykorzystywać światło do wyrażenia swojej kreatywności i doskonalenia warsztatu. W drugim wydaniu znajdziecie dziesiątki nowych zdjęć i schematów oświetlenia, pokazujących jak zrobić złożone fotografie, a także nowe informacje na temat sposobu pracy z małymi fleszami i kolorowymi filtrami oraz fotografowaniu w świetle zastanym i błyskowym.

Style oświetlania ciągle się zmieniają, ale natura światła zawsze pozostaje taka sama. Kiedy już zrozumiesz podstawowe prawa fizyki związane z oświetleniem i dzięki tej książce twój potencjał twórczy stanie się nieskończony!

Leave a Reply