You are currently viewing Święte zwierciadła Sztuka wizyjna Alexa Greya Grey Alex Wilber Ken McCormick Carlo

Święte zwierciadła Sztuka wizyjna Alexa Greya Grey Alex Wilber Ken McCormick Carlo

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Święte zwierciadła Sztuka wizyjna Alexa Greya Grey Alex Wilber Ken McCormick Carlo

Święte zwierciadła Sztuka wizyjna Alexa Greya Grey Alex Wilber Ken McCormick Carlo
Wyjątkowy album przedstawiający twórczość amerykańskiego artysty wizualnego Alexa Greya. Grey jest znany ze swoich obrazów o tematyce duchowej, które łączą w sobie elementy religii, mitologii i psychodelii.

Książka zawiera ponad 50 reprodukcji prac Greya, w tym jego słynne cykle „SacredMirrors” i „CosmicChrist”. Obrazy te przedstawiają ludzkie ciało jako święte miejsce, w którym przenikają się energia duchowa i fizyczna. Grey wykorzystuje w swoich pracach żywe, intensywne kolory i symbolikę, aby stworzyć wizualne doświadczenie, które stymuluje umysł i ducha.

„Święte zwierciadła” to nie tylko album poświęcony sztuce, ale także przewodnik po duchowości. Grey wierzy, że twórczość może być narzędziem do samopoznania i pogłębienia świadomości. Jego prace mają inspirować ludzi do poszukiwania wyższego sensu życia.

Książka jest skierowana do wszystkich zainteresowanych sztuką, duchowością lub po prostu szukających inspiracji. To piękne i pouczające dzieło, które może zmienić sposób, w jaki postrzegamy siebie i otaczający nas świat.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!