You are currently viewing Świętuj z nami Akademia mądrego dziecka Chcę wiedzieć	Wilding Valerie

Świętuj z nami Akademia mądrego dziecka Chcę wiedzieć Wilding Valerie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Świętuj z nami Akademia mądrego dziecka Chcę wiedzieć	Wilding Valerie

Świętuj z nami Akademia mądrego dziecka Chcę wiedzieć Wilding Valerie

Z tej bogato ilustrowanej książki dowiesz się, jak bawią się dzieci na wszystkich kontynentach i jak świętują ważne wydarzenia.

Wybierz się na małpią ucztę do Tajlandii; porównaj, jak świętuje się karnawał w Rio de Janeiro, a jak w Wenecji; sprawdź, co jada się w Grecji na Wielkanoc, a co w Meksyku na Święto Zmarłych. Przekonaj się, że święta bywają różne, lecz wszędzie to czas dobrej zabawy!

„Świętuj z nami” to kolejna propozycja serii Chcę wiedzieć. Akademia Mądrego Dziecka, skierowanej do starszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów. To tematy, które fascynują dzieci, nowoczesne ilustracje, które w przyjazny sposób przedstawiają różne zagadnienia i ułatwiają zrozumienie treści.

Książki doskonale wpisują się w popularny nurt współczesnej edukacji – edutainment (od słów education – edukacja i entertainment – rozrywka), z którego czerpiemy, rozbudowując Akademia Mądrego Dziecka o pozycje dla starszych dzieci. Zaspokajamy ciekawość w sposób, który gwarantuje dobrą zabawę – a zdobywanie wiedzy jest jej częścią.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!