Świt Onyksu Święte Kamienie Tom 1 Kate Golden

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Świt Onyksu Święte Kamienie Tom 1 Kate Golden

Świt Onyksu Święte Kamienie Tom 1 Kate Golden
Świt Onyksu – Święte Kamienie to pierwszy tom pasjonującej serii autorstwa Kate Golden, która przeniesie Cię do fascynującego świata pełnego magii i przygód.
Główna bohaterka, Arwena Valondale, zaskakuje sama siebie swoją odwagą, kiedy decyduje się oddać własne życie w zamian za brata. Niestety, zostaje schwytana przez okrutnego króla Onyksu i zmuszona do leczenia żołnierzy. Jednak Arwena nie zamierza poddawać się bez walki.
W tajemniczym zamku, otoczonym przez starożytny, niepokojący las, dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie będzie w stanie stawić czoła potworom i czarom samotnie. Musi zawrzeć sojusz ze współwięźniem, który jest jednocześnie irytujący i pociągający. Wspólnie będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwami, nieszczerością członków rodziny królewskiej i ciemną magią, aby odzyskać wolność.
Arwena jednak nie jest zwykłą dziewczyną. W niej drzemie ogromna moc, którą musi nauczyć się opanować. Jeśli jej się to uda, może uwolnić się, zachowując przy tym nie tylko życie, ale i serce.
Jednak zwracamy uwagę, że książka zawiera treści przeznaczone dla czytelników powyżej szesnastego roku życia, które wzbudzą emocje i zapewnią niezapomniane doznania.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!