Szamo. Wszystko co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby Cię nie oszukiwano – Krzysztof Stanowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Szamo. Wszystko co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby Cię nie oszukiwano - Krzysztof Stanowski

Szamo 211x300 - Szamo. Wszystko co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby Cię nie oszukiwano - Krzysztof StanowskiZaczynałem jako długowłosy lewoskrzydłowy, skończyłem jako łysy bramkarz. Na piłce – w przenośni i dosłownie – połamałem sobie zęby (spytajcie mojego dentysty). Powoływało mnie kilku selekcjonerów reprezentacji Polski i właśnie w tej sekundzie ze zdziwieniem odkryłem, że była to jedna z niewielu drużyn, z których nikt nigdy nie próbował mnie wyrzucić (poza Pawłem Janasem, ale wtedy akurat był dziabnięty, więc się nie liczy). Grałem w piłkę w siedmiu różnych krajach, w osiemnastu klubach, u kilkudziesięciu trenerów. Dzieliłem szatnię z wirtuozami, z antytalentami, z leniami, ze śmierdzielami, z idolami, ze złodziejami, z pięknisiami, z fajnymi kolesiami, no i z pedałami też.

Strzelali mi bramki wszyscy jak leci – od Flisa z Arki Gdynia po Ronaldo z reprezentacji Brazylii. Czasami jednak udało się coś obronić, chociaż z perspektywy czasu przyznaję: w planach miałem troszkę większą liczbę skutecznych interwencji. Tak czy siak, swoje przeżyłem. Witajcie w moim pokręconym świecie. Wchodzicie na własną odpowiedzialność.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. kibic oczywiście prawdziwy

    Czy tę książkę przeczytają ci co powinni? Wątpię, a warto poznać piłkę polską od środka i przestać marzyć!!!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!