Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę 190x300 - Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę - Agnes Martin-LugandFrancuski fenomen wydawniczy. Po prostu o miłości.

Autorka opublikowała książkę w wersji e-book na własny koszt, ale popularność tej wzruszającej historii szybko obiegła świat i wprowadziła książkę na listy bestsellerów.

Mąż i córeczka Diane zginęli w wypadku samochodowym. Gdyby nie pozwoliła im wtedy wyjść z domu na krótką przejażdżkę, wszystko wyglądałoby inaczej. Teraz jest sama i jej całe życie sprowadza się do bezsensownego, kurczowego trzymania się pamięci o jej bliskich. Kiedy postanawia wyjechać do małego miasteczka w Irlandii, które zawsze chciał odwiedzić jej mąż, ma nadzieję, że tam wszyscy zostawią ją w spokoju. Nie przypuszczała, że zaangażowani sąsiedzi, nastrojowy klimat miasteczka i pewien gburowaty nieznajomy pomogą jej odnaleźć utraconą radość życia.

One thought on “Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę – Agnes Martin-Lugand

  1. iernka

    Po tytule to jakby książka o książkach i czytaniu, ale w środku to piękna opowieść o miłości. Oczywiście dla tych, którzy takie opowieści lubią. Nie dla cyników!

Leave a Reply