You are currently viewing Szeptem Fitzpatrick Becca

Szeptem Fitzpatrick Becca

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Szeptem Fitzpatrick Becca

Szeptem Fitzpatrick Becca
Pierwszy tom kultowej sagi o zakazanej miłości do upadłego anioła.

DEMON. UPADŁY ANIOŁ. BŁĄDZI PO ZIEMI I PRZEJMUJE LUDZKIE CIAŁO.

UWODZI, DOMINUJE, DRĘCZY I POCHŁANIA W CAŁOŚCI…

Nora od pierwszej chwili spotkania z Patchem w szkole wie, że głęboka czerń jego oczu więcej skrywa, niż ujawnia. Chłopak jest uwodzicielski i tajemniczy, a ona coraz bardziej zafascynowana jego enigmatyczną charyzmą.

Patch jest także przerażający. Od kiedy Nora go poznała, ma wrażenie, że ktoś ją śledzi, i nie może pozbyć się podejrzeń, że to Patch ma z tym coś wspólnego… Jak to się dzieje, że czyta jej w myślach? Skąd pochodzi i dlaczego tak ją pociąga? Co oznacza dziwna blizna na jego plecach?

Przez tego chłopaka rozsądna Nora traci głowę i wplątuje się w wydarzenia, w których niebo i piekło są bardzo blisko siebie.

Przeżyj niewyobrażalne emocje i doznaj nieziemskiej namiętności. Bo czasem zdarza się miłość nie z tego świata…

Pochwała dla Hush, Hush: „Czyta się szybko, porywająco… Mroczny chłopiec Patch jest niepokojąco uwodzicielski – fani romansów paranormalnych powinni być zachwyceni”. Publisher’s Weekly

„Szeptem polecam zarówno nastolatkom, jak i tym nieco starszym czytelnikom, którzy nadal są nastoletni duchem. Polecam tym, którzy już ją czytali, ale również i tym, którzy nigdy nie mieli z nią styczności. W końcu nigdy nie jest za późno na przeżycie miłości nie z tego świata… „
Marcelina Wnęk, LubimyCzytać.pl

“Dobrze napisana i pięknie skonstruowana opowieść z bystrym bohaterem i romansem tak dziwacznym i nieprzewidywalnym, że trzyma w napięciu od początku do końca”
Falcata Times

“Mocna i hipnotyzująca książka, która zachwyca i przeraża z każdym zwrotem akcji”
Teen

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!