You are currently viewing Szkolenie bramkarzy w piłce nożnej Wiek 12-16 lat Pawłowski Daniel Trzaskoma Łukasz

Szkolenie bramkarzy w piłce nożnej Wiek 12-16 lat Pawłowski Daniel Trzaskoma Łukasz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Szkolenie bramkarzy w piłce nożnej Wiek 12-16 lat Pawłowski Daniel Trzaskoma Łukasz

Szkolenie bramkarzy w piłce nożnej Wiek 12-16 lat Pawłowski Daniel Trzaskoma Łukasz
Szkolenie bramkarzy w piłce nożnej to niezwykle wartościowa publikacja, która jest nieodzowna dla młodych adeptów tej pozycji w wieku 12-16 lat. Autorzy, Pawłowski Daniel, Trzaskoma Łukasz, doskonale zdają sobie sprawę z istotności treningu opartego na formach gier, które mają za zadanie rozwijać kluczowe umiejętności bramkarza – podejmowania trafnych decyzji i precyzyjnego ustalenia swojej pozycji we właściwym momencie.
Daniel, opierając się na licznych badaniach, udowadnia, że 10 tysięcy godzin treningu stanowi kluczowy wskaźnik przyszłego sukcesu zawodowego. Dlatego właśnie ta publikacja ma tak duże znaczenie dla aspirujących bramkarzy w tym wieku.
Publikacja porusza wiele obszarów rozwoju bramkarza. Szczególnie intrygujące jest dogłębne opracowanie analizy rzutów karnych z pamiętnego finału Ligi Mistrzów z 2005 roku. Czy zastanawialiście się kiedyś nad wpływem kierunku stopy postawnej zawodnika wykonującego uderzenie? Okazuje się, że ma to ogromne znaczenie! Ta jedna wskazówka, jak wiele innych zawartych w publikacji, z pewnością pozwoli zarówno młodym bramkarzom osiągać coraz większe postępy, jak i trenerom lepiej zrozumieć proces treningu i rozwój swojego podopiecznego.
Nie możesz pozwolić sobie na przegapienie tej publikacji – to niezastąpiony przewodnik dla młodych bramkarzy, którzy pragną osiągnąć najwyższy poziom w swojej karierze. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać dzięki wiedzy i doświadczeniu autorów!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!