Szlak krwi Conan Tom 8 Fred Van Lente Bunn Cullen Ching Brian

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Szlak krwi Conan Tom 8 Fred Van Lente Bunn Cullen Ching Brian

Szlak krwi Conan Tom 8 Fred Van Lente Bunn Cullen Ching Brian
Zła wiedźma podszyła się pod powszechnie kochaną królową Khauranu – i tylko Conan, lojalny kapitan gwardii prawowitej władczyni, przejrzał jej intrygę! To wydarzenie stawia naszego bohatera w pełen możliwości scenariusz, który zapewnia trwałe wrażenia. Aby obalić tę pełną zła czarownicę, musi jednak stawić czoło potężnej armii najemników. To wyczyn, który wymaga bezpieczeństwa i determinacji.
Niedługo potem Conan trafia do obozu wojowniczych Kozaków, gdzie jest bezbronny i półżywy. Jednak szacunek, jakim obdarzy go ich wódz, stanie się powodem kolosalnej walki o władzę. To niezwykle wartościowa okazja dla Barbarzyńcy, by udowodnić swoje umiejętności i zdobyć autentyczną pozycję.
Na koniec, pewna nemedyjska księżniczka zwabi Conan na wyspę Xapur, gdzie czai się potwór… Ta niesamowita niespodzianka przynosi poruszenie i ekscytację w sercu naszego bohatera.
Scenariusz tego monumentalnego tomu napisali Fred Van Lente („Marvel Zombies”) i Cullen Bunn („Hrabstwo Harrow”, „Szósty rewolwer”), a rysunki stworzyli Brian Ching, Andy Owens, Sergio Dávila, Admira Wijaya oraz Dheeraj Verma. Ta zaawansowana formuła twórczości gwarantuje niezwykle wartościowy produkt dla miłośników epickiej sagi Conana.
Ten rewolucyjny album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach serii „Conan The Avenger” #20–25 i „Conan The Slayer” #1–12. To sprawdzony zestaw historii, który dostarcza cudownych przygód i magicznego świata, który przyciąga bezpośrednio czytelnika. Nie zwlekaj – pilne jest sięgnąć po ten rewelacyjny tom Conan!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!