Szósty etap żałoby W poszukiwaniu sensu David Kessler

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Szósty etap żałoby W poszukiwaniu sensu David Kessler

Szósty etap żałoby W poszukiwaniu sensu David Kessler
Autor książki „Szósty etap żałoby” zabiera nas w niezwykłą podróż, poza klasyczne pięć etapów żałoby, aby odkryć nowy wymiar – ZNACZENIE. Kiedy tracimy ukochaną osobę lub doświadczamy innych dotkliwych strat, taka jak koniec małżeństwa czy utrata domu, potrzebujemy czegoś więcej niż tylko świadomości, że tej osoby już nie ma czy miejsca, w którym spędziliśmy najpiękniejsze chwile. Pragniemy znaleźć sens w tym wszystkim. Strata jest ogromnym ciosem, który rani i paraliżuje nas na długie lata. Ale odnalezienie znaczenia pozwala nam odczuć coś więcej niż tylko ból. Daje nam możliwość kontynuowania naszej podróży z miłością do tych, którzy odeszli.
Ta pełna empatii i delikatności książka stanowi przewodnik po uzdrowieniu z ogromnej straty. Autor, David Kessler, jest ekspertem w dziedzinie żałoby od wielu lat, jednak nawet jego ogromna wiedza nie uchroniła go przed szokiem, jaki przeżył po śmierci swojego dwudziestojednoletniego syna. Kessler wiedział, że musi znaleźć sposób na przepracowanie tego bólu i uczczenie pamięci swojego syna. W „Szóstym etapie żałoby” dzieli się swoimi spostrzeżeniami i wnioskami, prezentując potężne narzędzia, które mogą pomóc osobom doświadczającym żałoby. Ta książka jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto pragnie zrozumieć naturę żalu i nadać mu znaczenie.
David Kessler to jedna z najwybitniejszych postaci w dziedzinie żałoby i straty na świecie. Jest autorem sześciu książek i prowadzi własny podcast na Spotify, poświęcony tematyce żałoby i procesowi gojenia. Jego osobiste doświadczenia jako dziecka będącego świadkiem masowej strzelaniny podczas śmierci matki w szpitalu stanowią punkt wyjścia dla jego podróży naukowej. Kessler nauczał lekarzy, pielęgniarki, doradców, policję oraz ratowników o końcu życia, traumie i żałobie. Prowadzi internetowe grupy wsparcia dla osób przeżywających żałobę oraz prowadzi szkolenia dla edukatorów żałoby, doradców, trenerów i osób wspierających rówieśników. Jednak mimo ogromnej wiedzy na temat żałoby, jego życie zostało całkowicie przewrócone do góry nogami przez nagłą śmierć syna w wieku 21 lat. To wydarzenie zainspirowało go do napisania najnowszej i najbardziej osobistej książki – „Szósty etap żałoby”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!