Szwedzki 600 fiszek Trening od podstaw + CD (komplet) – Mariusz Jachimczuk

Szwedzki 600 fiszek Trening od podstaw + CD 182x300 - Szwedzki 600 fiszek Trening od podstaw + CD (komplet) - Mariusz JachimczukDzięki nauce z fiszkami:
– poznasz 1200 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
– szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 37 grup tematycznych,
– posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
– wygenerujesz własną playlistę na odtwarzacz MP3 lub telefon i powtórzysz słówka za lektorem,
– utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
– możesz ćwiczyć język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Szwedzki 600 fiszek Trening od podstaw to unikalny kurs do nauki języka, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, płyta z nagraniami MP3 i programem multimedialnym oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami.

Nauka z fiszkami umożliwia szybkie i skuteczne opanowanie 600 najczęściej używanych słów i wyrażeń, pozwalając na komunikację na poziomie podstawowym. Przykłady użycia słów zawarte w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń kurs podzielono na 37 grup tematycznych. Dołączone do zestawu kolorowe przegródki pozwalają zaplanować i usystematyzować naukę, a nagrania MP3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.

Do kursu dołączono program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke można sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek, a rozwiązując testy aktywnie sprawdzić stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalić znajomość słownictwa.

 

Leave a Reply