Tabletki z krzyżykiem Pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem – Szymon Hołownia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tabletki z krzyżykiem Pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem - Szymon Hołownia

Tabletki z krzyżykiem Pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem 209x300 - Tabletki z krzyżykiem Pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem - Szymon HołowniaJeśli Bóg jest Ojcem, kto jest Matką? Czy ryby też utonęły w potopie? A gdyby Piłat nie skazał Jezusa? Kiedy będzie koniec świata? A jeśli Obcy to nie katolicy? Czym różni się dusza od karty SIM?

Takie pytania i wiele innych, równie intrygujących, stawia w swojej książce Szymon Hołownia. Dotyczą historii biblijnych, śmierci i życia pozagrobowego, dogmatów katolickich i wielu innych rzeczy. Podobne pytania zadaje sobie także wielu chrześcijan, choć czasem wstydzą się do tego przyznać. Tabletki z krzyżykiem. Pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem, końcem świata, czyśćcem i duchami to książka niezwykła i oryginalna na polskim rynku literatury religijnej. Pokazuje, że o sprawach związanych z religią można pisać współczesnym językiem, w sposób lekki i dowcipny, a zarazem z głębokim zaangażowaniem. Książka dla tych, którzy oczekują, aby Kościół nadążał za zmianami zachodzącymi we współczesnym świecie. Ci, którzy już sporo wiedzą na tematy religijne, także na pewno dowiedzą się czegoś nowego. Tabletki z krzyżykiem jednych rozbawią, innych zaskoczą, niektórych nawet oburzą, ale na pewno nikogo nie pozostawią obojętnym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. dusza

    Wielu się zżyma, że książki Hołowni to teologia dla ubogich intelektualnie. Ale kto powiedział, że wszyscy mamy być filozofami, teologami. Potrzebne nam takie wyjaśnienie naszej wiary, czyli czegoś co nie do końca jest uchwytne rozumem.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!