You are currently viewing Tak miało być Julia Żugaj Corso Przemek

Tak miało być Julia Żugaj Corso Przemek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tak miało być Julia Żugaj Corso Przemek

Tak miało być Julia Żugaj Corso Przemek
Przenieś się w świat niezapomnianych wakacji i odkryj historię Mia – bohaterki powieści „Tak miało być” autorstwa Julii Żugaj Corso i Przemka.

Mia, nieustraszona marzycielka z malowniczej miejscowości Cape May w New Jersey, czerpie radość z dźwięków oceanu, emocji związanych z baseball’em i wspomnień o swoim prawdziwym ojcu, Cadenie, który niestety mieszka daleko. Jej spokojne życie ulega nagłej przemianie, gdy do miasteczka przeprowadza się tajemnicze rodzeństwo, Sophie i Nicholas.

„Tak miało być” to nie tylko opowieść o emocjonującym dorastaniu i pierwszej miłości, ale także o sile determinacji, narodzeniu się szczerej przyjaźni, realizacji marzeń i odkrywaniu, co w życiu jest naprawdę istotne. Mia pragnie zwycięstwa zarówno na polu uczuć, jak i na boisku. Czy zdoła pogodzić te dwa światy, tworząc harmonijną całość?

Przygotuj się na fascynującą podróż przez rozterki serca, zawiłości przyjaźni i tajemnice miłości w „Tak miało być”. Julia Żugaj Corso i Przemek serwują czytelnikom niezapomniane chwile, zadając pytanie, czy losowi można kierować, czy też trzeba się poddać jego kaprysom.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!