TATU I PATU SZALONE MASZYNY

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - TATU I PATU SZALONE MASZYNY

TATU I PATU SZALONE MASZYNY
Zapraszamy Cię do magicznego świata braci Patu i Tatu, wyjątkowo utalentowanych wynalazców z odległej Dziwolandii. Ta niezwykła kraina pełna jest niezwykłości, gdzie wszystko robione jest inaczej niż u nas, ale na pewno łatwiej!
W książce „Tatu i Patu Szalone Maszyny” poznasz czternaście szalonych urządzeń, które są nie tylko niesamowite, ale również niezwykle pomocne w codziennym życiu. Czy potrafiłbyś sobie wyobrazić funkcjonowanie bez Maszyny Porannej? Ta nie tylko zapewni Ci rozkoszne budzenie, ale także pomoże w doborze idealnej koszuli na każdą okazję. A co powiesz na Wykrywacz Wstrętnego Jedzenia? Ten nieodłączny gadżet sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zjeść żadnego ohydztwa.
Największym hitem jest jednak Odstraszacz Potworów. Choć wszyscy wiedzą, że potwory to jedynie wymysł, czasem lepiej upewnić się na wszelki wypadek. Dzięki temu urządzeniu poczujesz się bezpiecznie i oczywiście zaskoczysz swoich przyjaciół!
Czekają na Ciebie także inne niesamowite maszyny, które Tatu i Patu stworzyli. Niektóre z nich możesz nawet samodzielnie wykonać! Już teraz bądź częścią tej niezwykłej przygody.
Patu i Tatu to bohaterowie kochani przez dzieci z całego świata. Ich seria zdobyła uwielbienie w 31 krajach, a liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła imponującą liczbę 1,5 miliona. Przyłącz się do tego globalnego fenomenu i poznaj magiczny świat braci Patu i Tatu już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!