TATU I PATU W PRZEDSZKOLU

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - TATU I PATU W PRZEDSZKOLU

TATU I PATU W PRZEDSZKOLU
Tatu i Patu w przedszkolu to pełna humoru i przygód historia dwóch sympatycznych bohaterów, którzy przypadkowo trafiają do przedszkola zamiast na luksusową wizytę w spa. Mimo początkowych rozczarowań, szybko odkrywają, że dzień spędzony w przedszkolu może być jeszcze lepszy niż cały dzień w spa!
Ta urocza opowieść, napisana przez autora uwielbianej serii Tatu i Patu, jest pewnym hitem nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Tłumaczona na 31 języków i sprzedana w ponad 1,5 miliona egzemplarzy, ta książka zdobyła serca dzieci i rodziców na całym globie.
Tatu i Patu w przedszkolu to nie tylko wciągająca i zabawna historia, ale również prawdziwa lekcja o tym, że czas spędzony wśród rówieśników i ciekawymi zabawami może być niezwykle wartościowy. Twoje dziecko będzie się bawić, śmiać i jednocześnie uczyć ważnych emocji takich jak przyjaźń, współpraca i akceptacja.
Nie przegap okazji, aby zapewnić swojemu dziecku chwile niezapomnianych przygód razem z Tatu i Patu w przedszkolu. Ta książka to doskonały prezent na każdą okazję – niezależnie od wieku czytelnika! Przekonaj się sam, dlaczego seria Tatu i Patu podbiła serca dzieci na całym świecie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!