Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną – Maja Storch

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną - Maja Storch

Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną 197x300 - Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną - Maja StorchDlaczego tak trudno współczesnej kobiecie znaleźć właściwego partnera?
Tragiczny paradoks polega na tym, że im silniejsza jest kobieta na zewnątrz, tym bardziej bezradna jest jej „wewnętrzna dziewczynka“ i tym większa jej tęsknota za dominującym macho, którego silna kobieta nie może zaakceptować.

Maja Storch, wybitna niemiecka psycholożka i terapeutka, radzi, jak rozwiązać ten wewnętrzny konflikt i co zrobić, by zachować siłę i niezależność, a jednocześnie nie rezygnować z potrzeby opieki i oddania. Musisz zająć się swoją „wewnętrzną dziewczynką“, pomóc jej dorosnąć, a wówczas nauczysz się wybierać właściwych mężczyzn.

Książka Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną przez pół roku zajmowała pierwsze miejsce na niemieckiej liście bestsellerów i została przetłumaczona na 10 języków.

Uważam, że jest to jedna z najważniejszych książek o kobietach, jakie powstały w ostatnich latach. Polecam ją wszystkim. Katarzyna Miller, psychoterapeutka

Jeśli zajrzałaś do tej książki, to znaczy, że prawdopodobnie zaciekawił cię jej tytuł. Mówi on o silnej kobiecie i jej tęsknocie za silnym mężczyzną. Czy znasz to uczucie? Czy czasami tęsknisz za mężczyzną, którego nie zwiedzie twoja pewność siebie, który potraktuje cię po prostu jak kobietę, zaopiekuje się tobą i poprowadzi cię przez życie? Czy jednocześnie odczuwasz niechęć do siebie, gdy ta tęsknota da o sobie znać? Jeśli tak, to znaczy, że trafiłaś pod dobry adres.
Witaj w klubie!

Tę książkę napisałam właściwie dla siebie, dla moich przyjaciółek i pacjentek, które zwróciły mi uwagę na ten wewnętrzny konflikt. Napisałam ją dla wszystkich współczesnych kobiet, które przeżywają romantyczny dylemat silnej kobiety i nie wiedzą, jak go rozwiązać.

Maja Storch

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!