You are currently viewing To jest chemia 2 Chemia organiczna Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy	Aleksandra Mrzigod Janusz Mrzigod Romuald Hassa

To jest chemia 2 Chemia organiczna Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy Aleksandra Mrzigod Janusz Mrzigod Romuald Hassa

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - To jest chemia 2 Chemia organiczna Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy	Aleksandra Mrzigod Janusz Mrzigod Romuald Hassa

To jest chemia 2 Chemia organiczna Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy Aleksandra Mrzigod Janusz Mrzigod Romuald Hassa

Jedna z najlepszych książek do nauki chemii dla młodzieży! Podręcznik “To jest chemia 2” jest przydatnym narzędziem do nauki chemii organicznej na poziomie podstawowym. Przystępnie przedstawione informacje, uzupełnione wykresami i ciekawymi obrazkami, sprawiają, że jest to niezbędnik szóstkowego licealisty!

“To jest chemia 2” przedstawia wiedzę w sposób zrozumiały i interesujący. Dzięki powtórce ze szkoły podstawowej w pierwszym rozdziale podręcznika łatwo jest odświeżyć sobie wiedzę po przerwie wakacyjnej i zacząć nowy semestr nauki z zapałem i zaangażowaniem.

Podręcznik wykorzystuje wiele różnych metod nauczania, angażując ucznia w rozwiązywanie zadań obliczeniowych i projektowanie eksperymentów laboratoryjnych z zakresu chemii organicznej. Podzielony jest na rozdziały, co ułatwia uporządkowanie wiedzy i pomaga zapamiętać nawet najbardziej skomplikowane tematy.

Dzięki kolorowym obrazkom i licznym ciekawostkom świat chemii staje się zrozumiały i przystępny dla każdego ucznia szkoły średniej. Przed ważnym sprawdzianem podręcznik daje możliwość przetestowania swojej wiedzy w formie pytań, które znajdują się na końcu każdego rozdziału.

“To jest chemia 2” będzie odpowiednią książką dla uczniów klas 2 liceum i technikum, którzy zamierzają przygotowywać się do matury podstawowej z chemii, ale również tych, którzy chcą dowiedzieć się interesujących faktów na temat otaczającego nas świata.

Wydawnictwo “Nowa Era” jest największym wydawnictwem edukacyjnym w Polsce. Współpracujący z nim autorzy podręcznika “To jest chemia 2” – dr Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod i Janusz Mrzigod – to wiodący w kraju eksperci z zakresu chemii oraz jej nauczania na poziomie licealnym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!