Trening siłowy dla bystrzaków LaReine Chabut

CENA KSIAZKI 300x150 - Trening siłowy dla bystrzaków 	LaReine Chabut

Trening siłowy dla bystrzaków LaReine Chabut

Jeden z mitów mówi o tym, że trening siłowy jest domeną niezbyt inteligentnych i niezbyt miłych facetów, którzy każdą wolną chwilę spędzają na siłowni i ochoczo wchodzą w konflikty z prawem. Tymczasem ćwiczenia z obciążeniem, o ile tylko są prawidłowo i konsekwentnie wykonywane, mają cudowną moc! Pomagają zdobyć i utrzymać harmonijną sylwetkę, zwiększyć siłę i wytrzymałość, poprawić samopoczucie i pewność siebie, spowolnić a nawet cofnąć zmiany związane z takimi podstępnymi schorzeniami, jak choroby układu krążenia, cukrzyca i osteoporoza.
Niniejsza książka dostarczy Ci wiedzy, dzięki której zaczniesz ćwiczyć bezpiecznie i z natężeniem odpowiednim dla swojej sprawności. Dowiesz się, w jaki sposób trenować poszczególne partie mięśni, jak tworzyć obwody treningowe i układać kombinacje ćwiczeń pozwalające najszybciej spalać tłuszcz i zastępować go mięśniami. Znajdziesz tu liczne plany treningowe dla ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach. Z pewnością przydadzą Ci się wskazówki dotyczące właściwej techniki wykonywania ćwiczeń oraz wyboru i wykorzystywania sprzętu i akcesoriów.

W książce znajdziesz:
podstawy treningu siłowego
informacje o zasadach bezpieczeństwa, unikania kontuzji, postępowania w przypadku drobnych urazów
sposoby wykorzystywania sprzętu na siłowni
opis treningu siłowego w domu
opis treningu dla dzieci, przyszłych i świeżo upieczonych mam, seniorów oraz innych grup o szczególnych potrzebach
metody ćwieczeń w jodze, Pilatesie, treningi interwałowe i wiele innych
Silne ciało — duch szczęśliwy!
LaReine Chabut jest dobrze znaną ekspertką w dziedzinie zdrowego trybu życia, trenerką fitness, autorką świetnie sprzedających się książek, modelką i… mamą. Często pojawia się przed kamerami i wypowiada na łamach najlepszych magazynów o zdrowiu i fitness w USA. Prowadzi również programy TV, dzięki którym tysiące ludzi codziennie ćwiczy. Jest autorką szeregu popularnych filmów instruktażowych ułatwiających samodzielne treningi.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!