You are currently viewing Troll 1 Język szwedzki Teoria i praktyka Poziom podstawowy Dymel-Trzebiatowska Hanna Mrozek-Sadowska Ewa

Troll 1 Język szwedzki Teoria i praktyka Poziom podstawowy Dymel-Trzebiatowska Hanna Mrozek-Sadowska Ewa

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Troll 1 Język szwedzki Teoria i praktyka Poziom podstawowy Dymel-Trzebiatowska Hanna Mrozek-Sadowska Ewa

Troll 1 Język szwedzki Teoria i praktyka Poziom podstawowy Dymel-Trzebiatowska Hanna Mrozek-Sadowska Ewa
“Zanurz się w fascynujący świat języka szwedzkiego z pierwszą częścią tego wyjątkowego podręcznika! Pełniąc dwie ważne funkcje – teoretyczną i praktyczną, ta książka stanowi niezastąpione narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki gramatyki szwedzkiej na poziomie podstawowym.
Dzięki szczegółowemu opisowi zagadnień gramatycznych, wzbogaconemu przykładami oraz licznymi ćwiczeniami, nauka języka szwedzkiego stanie się przyjemnością. Książka zawiera również testy powtórkowe na końcu każdego rozdziału, które pozwalają skonsolidować zdobytą wiedzę, a na koniec kursu czeka na Ciebie obszerny test obejmujący całą treść podręcznika.
Jasna i przejrzysta struktura tej publikacji sprawia, że jest doskonałym towarzyszem zarówno do samodzielnej nauki, jak i na zajęciach językowych, w szkołach czy na uczelniach. Zaufaj doświadczeniu autorów – wykładowców języka szwedzkiego – i rozpocznij swoją przygodę z tym pięknym językiem już dziś!”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!