TURECKIE ŁZY MIRA HAFIF

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - TURECKIE ŁZY MIRA HAFIF

TURECKIE ŁZY MIRA HAFIF
Zapraszamy do podróży pełnej emocji, tajemnic i pasji! „Tureckie łzy” to kontynuacja niezwykłej historii Basi, która po wielu perypetiach znalazła swoje miejsce w Turcji u boku ukochanego Demira. Ale czy naprawdę możemy zapomnieć o przeszłości?
Basia nie daje spokoju tajemnicza śmierć Mine, dziewczyny z konserwatywnego domu, która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Co więcej, jej najbliższa przyjaciółka Magda skrywa coś przed nią. Co takiego się wydarzyło i dlaczego nie chce o tym mówić?
Codzienność w Turcji nie jest usłana różami, a Basia odkrywa to na własnej skórze. Urzędnicy niechętnie patrzą na cudzoziemki, przyjaciółki posiadają własne tajemnice, a wierzenia w złe uroki są częścią rzeczywistości. Basia przekonuje się, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak dotąd sądziła. Ale kiedy w końcu pogodzi się z tym faktem, los rzuca jej kolejną niespodziankę.
Czy Basia poradzi sobie w tej odmiennej rzeczywistości? Czy miłość małżeńska wytrzyma próbę czasu? Czy tureckie łzy przyniosą ukojenie, czy może tylko głębszy ból?
Autorka Mira Hafif, pisząca pod pseudonimem Polka, jest doskonale zaznajomiona zarówno z polską, jak i turecką kulturą. Jej powieść „Turecka rozkosz” weszła na rynek wydawniczy jako prawdziwy hit. Teraz możemy się cieszyć kolejnymi tomami serii: „Tureckie nadzieje” i „Turecki honor”.
Podejmij wyzwanie i zapuść się w labirynt emocji, które tylko Turcja potrafi wzbudzić. „Tureckie łzy” to nie tylko opowieść o miłości i tajemnicach, ale także o sile, jaką kobieta potrafi odnaleźć w sobie w obliczu nieznanych przeciwności losu. Czekamy na Ciebie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!