You are currently viewing Twoje słowa mają moc Dodają skrzydeł, inspirują do działania i zmiany życia na lepsze Adamowicz Alina

Twoje słowa mają moc Dodają skrzydeł, inspirują do działania i zmiany życia na lepsze Adamowicz Alina

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Twoje słowa mają moc Dodają skrzydeł, inspirują do działania i zmiany życia na lepsze Adamowicz Alina

Twoje słowa mają moc Dodają skrzydeł, inspirują do działania i zmiany życia na lepsze Adamowicz Alina
Słowa kłębiące ci się w głowie kontrolują twoje emocje i zachowania, wpływają na zdrowie i samopoczucie. Myśli każdego dnia wpływają na twój nastrój,dają poczucie spokoju i spełnienia, ale mogą też potęgować lęk i niepokój. Właściwe słowa we właściwym momencie mogą zmienić życie na lepsze.

Usiądź więc na chwilę w spokojnym miejscu i przyjrzyj się swoim myślom. Czy chcesz je mieć? Czy ci pomagają? Skąd się wzięły? Czy zajmowanie się nimi ma sens?

Zdecyduj, których świadomie się pozbędziesz, bo są niepotrzebne albo wręcz szkodliwe, a które z tobą zostaną.

Refleksje, wskazówki i ćwiczenia zawarte w tej książce pomogą ci przyjrzeć się myślom i słowom, które tworzą twój świat. Poznasz sposoby na uciszenie wewnętrznego krytyka, który dochodzi do głosu w naszym codziennym myśleniu o sobie i postrzeganiu siebie. Nauczysz się pozytywnego myślenia, poznasz moc dobrego nastawienia, a także dowiesz się, jak znaleźć w sobie odwagę oraz chęć do działania i dzięki nim zmienić swoje życie na lepsze.

To jest twój czas i twoje życie!

Doceniaj się, wspieraj i zaopiekuj się swoim sercem oraz umysłem – ta książka ci w tym pomoże.


SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!