Tworzenie aplikacji na Androida dla nieprogramistów

kurs android inventor1 - Tworzenie aplikacji na Androida dla nieprogramistówTworzenie aplikacji na Androida dla nieprogramistów
Naucz się tworzyć aplikacje na Androida w ciągu kilku godzin!

Jeśli jesteś osobą, której wpadają do głowy pomysły na nowe aplikacje albo chcesz sobie spróbować i przekonać się czy programowanie nie będzie Twoim nowym zajęciem, to obejrzyj ten kurs!

Stworzenie aplikacji na Androida to jak budowanie czegoś w realu klockami. Nie musisz znać się na programowaniu, nie musisz pisać kodu, żeby tworzyć aplikacje na Androida. Wystarczy ten kurs, żeby przekonać się jakie to jest proste, ponieważ nauczysz się wszystkiego przy pomocy specjalnego narzędzia. I jest ono darmowe!

Stworzysz aplikacje dowolnego typu: gry, użytkowe, webowe, czyli będziesz mógł je rozprowadzać albo za darmo, albo sprzedawać. Nauczysz się je testować, aby faktycznie pracowały i były przydatne. Poznasz też bardziej skomplikowane projekty i te również będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy czy jako hobby. Dowiesz się również jak dystrybuować swoje autorskie aplikacje.

Klientów i chętnych do ich ściągnięcia nie zabraknie, ponieważ Android to bardzo popularny system używany na miliardach różnych urządzeń na całym świecie.

Naucz się tworzyć aplikacje na Androida w ciągu kilku godzin!

ZOBACZ KURS>>>

 

Leave a Reply