Tworzenie responsywnych wiadomosci e mail - Tworzenie responsywnych wiadomości e-mail

Spraw, aby twoje e-maile trafiały do jak największego grona odbiorców

Jak zrobić e-mail HTML ? Tego dowiesz się z  kursu „Tworzenie responsywnych wiadomości e-mail”. Możesz wysyłać do swoich list mailingowych emaila html – nowoczesne i responsywne. A to oznacza, że więcej osób będzie je otwierać, klikać i korzystać z ofert, które w nich zamieścisz.

Tego typu emaila otwierają się na różnych systemach pocztowych, więc nie będzie już więcej informacji, że ktoś nie może odczytać Twojej wiadomości.

W trakcie kursu tworzysz 3 projekty, na których nauczysz się tworzenia responsywnych wiadomości e-mail, a dodatkowo posłużą Ci one potem do wysyłania już Twoich własnych wiadomości jako ich szablony. Mają modułową budowę, więc  zmiana ich zawartości i dostosowanie do Twoich wymagań odbywa się bardzo szybko i łatwo.

Kurs to 100 lekcji, które w każdej chwili możesz obejrzeć ponownie, niezależnie od tego gdzie akurat przebywasz i obojętnie na jakim urządzeniu.

Skorzystaj z wiedzy zawartej w kursie i naucz się tworzyć nowoczesne, responsywne wiadomości e-mail szybki i przyjemnie.

ZOBACZ SZKOLENIE>>>

Leave a Reply