Ukryta Księga Assassin’s Creed Valhalla Gabella Mathieu Traisci Paolo

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ukryta Księga Assassin's Creed Valhalla Gabella Mathieu Traisci Paolo

Ukryta Księga Assassin’s Creed Valhalla Gabella Mathieu Traisci Paolo
Bezpłatna wiedza tajemna. Nowa, zakazana armia. To absolutnie nowość w świecie powieści graficznych. Przygoda rozgrywa się w średniowiecznej Anglii, w obozie w Kruczej Przystani, gdzie Edward, profesjonalny klasztorny kopista, zostaje porwany przez Eivor, potężną władczynię wikingów. Jego celem jest odkrycie tajemnicy zniknięcia brata, Ecberta.
Wśród zaginionych pism znajdują się pełne tajemnic hermetyczne pergaminy. Edward podejrzewa, że mówią one o praktykach okultystycznych, jednak nikt nie wie, kto je przysłał. W swojej podróży, Edward natrafi na znaki, które wcześniej widział w pracowni Hythama, mędrcy, który go obsesyjnie fascynuje. Hytham, członek tajnego zakonu Ukrytych, posiada wiedzę, której Edward tak bardzo pragnie – wolność i odpowiedzi.
Ta wyjątkowa powieść graficzna, stworzona we współpracy Ubisoftu i wydawnictwa Glénat, odkrywa nowe obszary w świecie „Assassin’s Creed Valhalla”. Autorzy, Mathieu Gabella i Paolo Traisci, przynoszą nam wyzwanie śledzenia historii pełnej tajemnic, braterstwa i zdrad. Czeka nas masywna dawka akcji oraz niezwykłe połączenie historii i mitów.
Zanurz się w tym niepowtarzalnym, poufnym świecie, gdzie ostra walka o przetrwanie spotyka się z fascynującą ezoteryką. Ta gwarantowana wyjątkowość wciągnie Cię we wzmożone emocje i odkrycia, które będziesz chciał przeżyć jeszcze raz. To prawdziwie cudowne doświadczenie dla miłośników gry „Assassin’s Creed Valhalla” i fanów powieści graficznych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!