Unique Students Tom 4 Aleksandra Negrońska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Unique Students Tom 4 Aleksandra Negrońska

Unique Students Tom 4 Aleksandra Negrońska

 

Odkryj niebezpieczny świat „Unique Students” Tom 4 Aleksandry Negrońskiej – bestsellerowej serii autorki znanej z „Friends”! Ta niesamowita powieść rozbudzi Twoje emocje i wprowadzi Cię w pełne napięcia i niebezpieczeństwa wydarzenia.
W czwartym tomie serii, spotykamy bohaterów w trudnej sytuacji. Zayden, obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, musi zmierzyć się z nieoczekiwanym wyjściem z więzienia Taylora Williamsa – człowieka, który krzywdził ich wcześniej. Wraz z Rosanną, jego ukochaną dziewczyną, stanie w obliczu niebezpieczeństwa, które może zniszczyć wszystko, co do tej pory zbudowali.
Rosie, choć sama ma obawy, nie opuszcza Zaydena w tym trudnym czasie. Jednak szybko okazuje się, że ich lęki są uzasadnione, gdy Taylor kontaktuje się z dziewczyną i żąda spotkania ze swoim synem. To tylko początek serii podejrzanych wydarzeń, które zmuszą naszych bohaterów do skonfrontowania się z przeszłością.
Zayden, niechętny początkowo temu spotkaniu, zaczyna spostrzegać coraz więcej podejrzanych sytuacji, szczególnie po tajemniczej stłuczce samochodowej Rosannny. Jest przekonany, że jego ojciec miał z tym coś wspólnego i postanawia stanąć mu bezpośrednio naprzeciw.
Napięcie w powietrzu rośnie, a czarne chmury nad Zaydenem i Rosie zapowiadają nadchodzącą burzę. Czy zdołają przetrwać najgorsze? Czy ich miłość i determinacja wystarczą, by pokonać przeciwności losu?
Pamiętaj, że „Unique Students” Tom 4 Aleksandry Negrońskiej to nie dla wszystkich. Ta powieść zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. Jednak jeśli jesteś gotowy na ekscytujące, pełne zwrotów akcji i emocji doznanie, sięgnij po tę książkę już dziś! Przekonaj się, jakie niebezpieczeństwo czyha na bohaterów i czy będą w stanie się przed nim obronić.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!