You are currently viewing Upadek Númenoru Tolkien John Ronald Reuel

Upadek Númenoru Tolkien John Ronald Reuel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Upadek Númenoru Tolkien John Ronald Reuel

Upadek Númenoru Tolkien John Ronald Reuel
Zapraszamy do odkrycia trzymającej w napięciu historii Drugiej Ery Śródziemia, przedstawionej w książce “Upadek Númenoru” autorstwa J.R.R. Tolkiena.
Ta fascynująca opowieść o wzlocie i upadku wyspiarskiego królestwa númenoru przez wiele lat pozostawała jedynie wzmiankami na stronach Władcy Pierścieni. Jednak dzięki staraniom Christophera Tolkiena, syna pisarza, światło dzienne ujrzał Silmarillion – dzieło, które pozwoliło na ukazanie pełniejszej historii Drugiej Ery. Teraz zaś Brian Sibley, inspirowany chronologią z dodatków do Władcy Pierścieni, przygotował nową kronikę Drugiej Ery Śródziemia, opowiedzianą głównie słowami samego J.R.R. Tolkiena.
Od wykucia Pierścieni Władzy, przez wzniesienie Barad-dûru, aż po coraz silniejszy wpływ Saurona – ta książka przeniesie Cię w mroczne czasy Drugiej Ery. Odkryj tajemnice i dramatyczne wydarzenia, które skrywają się między linijkami Władcy Pierścieni. To niezwykłe źródło wiedzy, ilustrowane nowymi akwarelami i szkicami mistrza grafiki tolkienowskiej, Alana Lee, pozwoli Ci doświadczyć tej niezwykłej historii jak nigdy dotąd.
“Upadek Númenoru” to książka, która nie tylko odkryje przed Tobą nieznane aspekty Drugiej Ery, ale także porwie Cię swoim wciągającym narracyjnym stylem. Nie przegap okazji, aby zgłębić tajemnice i mroczne epizody tej fascynującej ery śródziemia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!