UWAGA, REKIN!

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - UWAGA, REKIN!

UWAGA, REKIN!
Seria książeczek, które oczarują Twoje dziecko! Przedstawiamy Ci unikalne pozycje, które nie tylko bawią, ale również rozwijają zmysł dotyku najmłodszych.
Oszalejesz z zachwytu nad kolorowymi ilustracjami, które nie tylko urzekają oko, ale również uwodzą dotykiem. Gumowe elementy o zróżnicowanej fakturze sprawią, że Twoje dziecko z przyjemnością będzie oglądać i badać różnorodne postacie. Czyż to nie wspaniałe?!
Ale to nie wszystko! W każdej książeczce znajdziesz dowcipne rymowanki, które wprowadzą malucha w fascynujący świat stworów. Przygoda rozpoczyna się od robaków, smoków, dzikich zwierząt, a nawet dinozaurów, których Twoje dziecko odkryje na obrazkach. To jednak nie wszystko – postaci te są tak realistycznie przedstawione, że chciałoby się ich dotknąć… Ale uwaga! To tylko na obrazkach!
UWAGA, REKIN to nie tylko książki, to prawdziwe arcydzieła stworzone specjalnie do wspólnego czytania. Przeżywajcie razem ekscytujące przygody i uczcie się nowych rzeczy na każdej stronie. To jest to, czego potrzebujesz, by rozwijać zdolności poznawcze swojego dziecka i wciągnąć je w świat literatury już od najmłodszych lat.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!