Uwikłany. Prawdziwa historia człowieka, który pogrążył największy kartel narkotykowy świata – William C. Rempel

Uwiklany. Prawdziwa historia człowieka ktoóry pograzyl największy kartel narkotykowy swiata - Uwikłany. Prawdziwa historia człowieka, który pogrążył największy kartel narkotykowy świata - William C. RempelPrawdziwa opowieść o człowieku, który znalazł się w śmiertelnej pułapce.

Kiedy Jorge Salcedo po raz pierwszy dostał od szefa mafii polecenie, by sprzątnąć człowieka, był w szoku. „Upewnij się, że robota jest dobrze wykonana i to szybko. Pallomari musi odejść. Rozumiesz?” – usłyszał. „Jorge nie odpowiedział od razu. W jego umyśle rozległ się ogłuszający hałas. Wszystko się w nim buntowało. »Nie, nie zrobię tego. Nie, nie,

nie!«, krzyczał w myślach. Ale w tej samej chwili kiwał głową i mówił to, co jego szef chciał usłyszeć.

– Tak, oczywiście. Tak, rozumiem”.

Dla Salcedo nie było już odwrotu. Stanął przed wyborem: albo zacznie zabijać, albo sam zginie. By wyrwać się z objęć mafii, musiał potajemnie współpracować z CIA. Jako informator przez lata balansował na krawędzi ryzyka.

Uwikłany to historia człowieka, który w nieodpowiednim czasie znalazł się w nieodpowiednim miejscu i poznał ludzi, z którymi nigdy nie powinien się spotkać. Nieoczekiwanie trafił w sam środek starcia pomiędzy najniebezpieczniejszymi kartelami narkotykowymi na świecie. By wyrwać się z sieci mafijnych układów, postanowił zwrócić się przeciwko swoim szefom.

Gdyby nie on, nigdy nie udałoby się rozpracować największej organizacji przestępczej świata.

ELEKTRYZUJĄCA OPOWIEŚĆ O ZDRADZIE, ZBRODNI, WIELKICH PIENIĄDZACH I NAJWIĘKSZEJ MAFIJNEJ WOJNIE W HISTORII.

Jedna odpowiedź do “Uwikłany. Prawdziwa historia człowieka, który pogrążył największy kartel narkotykowy świata – William C. Rempel”

  1. Ja osobiście nie przepadam za tego typu ksiązkami, sama typuje w te rozluźniające, ale wydaje mi się, że tematyka jest świetna dla mojego partnera, wiec dzięki za podrzucenie pomysłu na Walentynki ;p Podoba mi się też ta lista sklepów, super pomysł.

Leave a Reply