You are currently viewing Uzdrowienie wewnętrzne Wit Piotr Chlondowski

Uzdrowienie wewnętrzne Wit Piotr Chlondowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Uzdrowienie wewnętrzne Wit Piotr Chlondowski

Uzdrowienie wewnętrzne Wit Piotr Chlondowski
„Uzdrowienie wewnętrzne” to niezwykła książka, która podpowiada nam drogę do pełnego i dogłębnego uzdrowienia. Autor, Wit Piotr Chlondowski OFM, z głębokim zrozumieniem opisuje trudności, z którymi codziennie się mierzymy – napięcie, stres, uczucie osamotnienia. Przekonuje nas, że zmaganie się z tym wszystkim ma swoje źródło w nas samych.
W tej niezwykłej podróży ku uzdrowieniu, Chlondowski stawia przed nami wyzwanie – spotkanie z samymi sobą i kochającym nas Bogiem. Przez chrześcijańską medytację, ilustrowaną na przykładzie Ewangelii św. Marka, uczy nas, jak usłyszeć, zrozumieć i zaakceptować nasze wewnętrzne dziecko. Chrystus pragnie je przytulić i pobłogosławić.
Wzruszająca scena z Ewangelii św. Marka, w której Jezus bierze za rękę niewidomego człowieka, doskonale oddaje ducha tej książki. Autor przypomina nam, że w obliczu trudności, Jezus chce nas prowadzić daleko od zgiełku codziennego życia, abyśmy mogli znaleźć spokój i intymność. Tylko wtedy możemy wejść w głębszy dialog z samymi sobą i Bogiem. Dotyk Jezusa zawsze przynosi uzdrowienie, a Wit Piotr Chlondowski OFM wierzy, że i my możemy doświadczyć tej samej cudownej bliskości.
„Uzdrowienie wewnętrzne” to książka, która odmieni nasze życie. Autor nie tylko podaje nam narzędzia do uzdrowienia, ale także zainspiruje nas do głębokiego poznania siebie i spotkania z miłością Boga. Nie wahaj się sięgnąć po tę mądrą i poruszającą lekturę, a przekonasz się, jak wiele dobra może przynieść chrześcijańska medytacja i bliskość z samym sobą i Bogiem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!