Venom Tom 4 Cates Donny Bagley Mark Juan Gedeon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Venom Tom 4 Cates Donny Bagley Mark Juan Gedeon

Venom Tom 4 Cates Donny Bagley Mark Juan Gedeon
Przedstawiamy absolutnie nową, niepowtarzalną i unikalną trzecią część fascynującej serii o Venomie autorstwa Donny’ego Catesa, cenionego scenarzysty znającego się na horrorze i thrillerze psychologicznym. W tym masywnym i pokaźnym albumie, Eddie Brock musi stawić czoła krytycznemu wyzwaniu – zmierzyć się z szalonym symbiontem, który zainfekował tajemniczą Wyspę Kości.
Czy Eddie uda się wydostać z tego przerażającego miejsca bez uszczerbku na zdrowiu? Walka z Virus, nowym profesjonalnym wrogiem uzbrojonym po zęby, nie ułatwi mu zadania. Jednak to nie koniec jego przygód. Venom zostaje przeniesiony do nowej, jeszcze bardziej obsesyjnej rzeczywistości, gdzie spotka niezwykłą nowość – osobę, której nie chciałby opuścić za nic w świecie.
Warto dodać, że rysunki w tej nowej części serii zostały stworzone przez utalentowanych artystów takich jak Mark Bagley (znany z „Ultimate Spider-Man”), Juan Gedeon, Luke Ross („Kapitan Ameryka”) i Guiu Vilanova („Conan”). Ta profesjonalna ekipa zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne.
Zawartość tego wyjątkowego albumu obejmuje zeszyty #21–30 serii „Venom”, zeszyty „Web of Venom: Wraith” #1, „Web of Venom: The Good Son” #1 oraz „Web of Venom: Empyre’s End” #1. Dodatkowo, znajdziesz tu także materiały pochodzące z zeszytu „Free Comic Book Day 2020”.
Nie przegap tej absolutnie interesującej i wyzwanie stanowiącej historii o Venomie. Zamów już teraz, a odkryj tajemnice Wyspy Kości i poznaj nowe niezwykłe zagrożenia, które czekają na Eddie’ego Brocka!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!