Vielfalt B2 Medienpaket

CENA KSIAZKI 300x150 - Vielfalt B2 Medienpaket

Vielfalt B2 Medienpaket

Vielfalt to najnowsza propozycja wydawnictwa Hueber kurs nowej generacji, który umożliwia naukę zarówno z wykorzystaniem drukowanego podręcznika, jak i urządzeń mobilnych, stacjonarnie i zdalnie! Podręcznik zawiera kod do wydania interaktywnego, które jest dostępne na platformie Hueber interaktiv. Wersja interaktywna zostala wzbogacona o animacje, dodatkowe materiały video oraz uzupełniające ćwiczenia, które umożliwiają pogłębienie i utrwalenie materiału w sposób indywidualnie dopasowany do postępów i potrzeb ucznia.

Więcej informacji o wersji interaktywnej:

https://www.hueber.de/digitale-lehrwerke/hueber-interaktiv

Vielfalt oznacza różnorodność bo podczas nauki języka warto czasem zmienić perspektywę! Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, a bohaterowie pochodzą z różnych środowisk i kręgow kulturowych, co umożliwia odbiorcy wgląd w odmienne perspektywy, wyobrażenia i normy. Materiał został opracowany zgodnie z najnowszymi wytycznymi CEFR, ze szczególnym uwględnieniem takich aspektów jak wielokulturowość, wielojęzyczność oraz kompetencje w obszarze mediacji językowej.

Kurs obejmuje również obszerny zestaw ćwiczeń, a gramatyka i środki językowe zilustrowane są krótkimi nagraniami video. Każdy moduł obejmuje także dodatkowe strony poświęcone tematom zawodowym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!