W centrum uwagi 2 Maturalne karty pracy z dziennkiem aktualzacji Liceum ogólnokształcące i technikum Zakres rozszerzony

CENA KSIAZKI 300x150 - W centrum uwagi 2 Maturalne karty pracy z dziennkiem aktualzacji Liceum ogólnokształcące i technikum Zakres rozszerzony

W centrum uwagi 2 Maturalne karty pracy z dziennkiem aktualzacji Liceum ogólnokształcące i technikum Zakres rozszerzony

Przygotowania do matury są złożonym procesem nie tylko przyswajania potrzebnej wiedzy, ale też nauki schematów rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. „W centrum uwagi 2. Maturalne karty pracy z dziennikiem aktualizacji. Liceum ogólnokształcące i technikum. Zakres rozszerzony” powstały z myślą o obu tych elementach i stanowią solidną podstawę oswajania się z formą egzaminu oraz utrwalania zdobytych na lekcjach informacji.

Karty pracy wydawnictwa Nowa Era skorelowane są z podręcznikiem „W centrum uwagi” i dopełniają go, pozwalając na efektywniejszą naukę. Różnorodne zadania pomagają w bardziej wszechstronnym i aktywnym zdobywaniu wykształcenia. Dzięki pracy z danymi statystycznymi i tekstami źródłowymi dają szansę przećwiczenia kluczowych umiejętności potrzebnych na maturze.

Zamieszczone w publikacji Przykłady stanowią wyjaśnienie, jak skutecznie rozwiązywać polecenia i radzić sobie z kluczem egzaminacyjnym. Dzięki Dziennikowi aktualizacji możliwe jest śledzenie aktualnych wiadomości ze świata polityki oraz życia społecznego, co bywa przydatne podczas końcowego sprawdzenia wiedzy. Karty pracy zawierają również przykładowe testy wraz z odpowiedziami, których celem jest pomoc w utrwalaniu informacji, a także ocena poziomu własnych umiejętności.

Maturalne karty pracy są częścią serii „W centrum uwagi” i powstały na podstawie aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Stanowią podstawę przygotowań do egzaminu maturalnego.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!