W piekle pandemii Jolanta Kosowska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - W piekle pandemii Jolanta Kosowska

W piekle pandemii Jolanta Kosowska
Zaurocz się historią, która porwie Cię od pierwszych słów. „W piekle pandemii” Jolanty Kosowskiej to powieść, która przeniesie Cię w świat pełen chaosu i niebezpieczeństwa. Już na samym początku poznasz Oliwię i Marcello – bohaterów, którzy na pozór wydają się mieć wszystko, czego potrzebują. Jednak ich spokojny urlop zamienia się w prawdziwy koszmar, gdy cały świat ogarnia pandemia.
Przeżyj emocje razem z Oliwią i Marcello, gdy rozpoczyna się nieprzewidywalna walka o przetrwanie. Autorka prowadzi Cię przez opisane wstrząsająco realistyczne sceny, które ożywają przed Twoimi oczami. Od zaśnieżonych górskich stoków, przez zamknięte szpitale, po małe włoskie miasteczka – każde miejsce ukazuje nową, pełną napięcia sytuację.
„W piekle pandemii” to nie tylko historia o walce o życie. To także opowieść o miłości, przyjaźni i determinacji. Postacie, które pojawiają się na kartach tej książki, podejmują decyzje, których konsekwencje mogą być nieodwracalne. Czy uda im się znaleźć sposób na przetrwanie? Jak zmieni się ich rzeczywistość?
Jolanta Kosowska w mistrzowski sposób przedstawia realia panujące w czasach pandemii. Jej opisane miejsca, jak Bergamo, Drezno czy Wenecja, ożywają pod Twoją skórą. Czytanie tej powieści to nie tylko rozrywka, to też okazja do refleksji nad kondycją naszego świata.
„W piekle pandemii” to książka, która z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo. Nie przegap okazji, by odkryć tę opowieść, która porusza najważniejsze tematy współczesności. Przekonaj się sam, jak niesamowite są losy Oliwii i Marcello w czasach, gdy świat wokół nich przestał istnieć.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!