W rodzinie Notes ucznia dla III klasy liceum i IV klasy technikum Anna Walulik Zbigniew Marek

CENA KSIAZKI 300x150 - W rodzinie Notes ucznia dla III klasy liceum i IV klasy technikum	Anna Walulik Zbigniew Marek

W rodzinie Notes ucznia dla III klasy liceum i IV klasy technikum Anna Walulik Zbigniew Marek

Nowoczesny podręcznik „W rodzinie. Notes ucznia dla III klasy liceum i IV klasy technikum” zainteresuje współczesną młodzież i zachęci ją do odkrywania prawd wiary. Pomóż uczniom zrozumieć chrześcijański punkt widzenia na życie małżeńsko-rodzinne.

Każda jednostka tematyczna znajdująca się w podręczniku „W rodzinie” rozpoczyna się od krótkiego cytatu biblijnego. Jest to wstęp do rozpoczęcia katechezy, a także przybliżenie uczniom Bożego spojrzenia na temat ludzkiego życia. Dotyczy to w szczególności aspektu małżeńsko-rodzinnego. Zrozumienie omawianych zagadnień pomoże młodzieży wkroczyć w dorosłość, a także nabyć umiejętność właściwego interpretowania spraw dotyczących związków. W podręczniku podkreślona została również rola Kościoła lokalnego, który ma znaczący wpływ na życie małżeńsko-rodzinne chrześcijan. To właśnie w nim odbywają się najważniejsze wydarzenia religijne.

Podręcznik „W rodzinie” jest interaktywnym sposobem przeprowadzenia katechezy. Całość znajduje się na płycie CD. Uczniowie mają możliwość korzystać z niego nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na tabletach i smartfonach. Ułatwiony dostęp do treści katechez i wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczniów sprawiają, że młodzież chętniej się uczy i poszerza swoją wiedzę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!