Warsztaty intymności dla par Agnieszka Szeżyńska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Warsztaty intymności dla par Agnieszka Szeżyńska

Warsztaty intymności dla par Agnieszka Szeżyńska
Zapraszamy do poznania kolejnego poradnika Agnieszki Szeżyńskiej, zatytułowanego „Warsztaty intymności dla par”. Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy na temat budowania szczęśliwego życia seksualnego w stałym związku.
Autorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając czytelnikom pielęgnować intymną więź w obliczu różnic i zmian. Przez lekturę tej książki dowiesz się, jak być sobą i ze sobą w seksie oraz jak tworzyć bezpieczną przestrzeń do rozmawiania o seksie.
Dzięki temu poradnikowi nauczysz się wyrażać swoje seksualne prawdy i słuchać, by zrozumieć partnera. Będziesz również umiał opiekować się emocjami, przezwyciężać lęki przed oceną, odrzuceniem i zranieniem.
„Warsztaty intymności dla par” to nie tylko teoria, ale też praktyka. Autorka proponuje zadania i ćwiczenia, które zainspirują was do rozmów o pielęgnowaniu pożądania w codziennym pędzie, dotykaniu siebie nawzajem, a także o przyjemności, potrzebach i granicach w sferze intymnej.
Ta książka pomoże Ci i Twojemu partnerowi tworzyć taki intymny związek, w którym chcecie być. Nie czekaj dłużej i sięgnij po „Warsztaty intymności dla par” Agnieszki Szeżyńskiej już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!