warsztaty tworzenia stron internetowych - Warsztaty tworzenia stron internetowychWarsztaty tworzenia stron internetowych

Zbuduj aż trzy kompletne strony na podstawie projektu graficznego

Jak budować strony z użyciem HTML i CSS? Tego, między innymi, dowiesz się z tego kursu. Nie tylko dowiesz się, ale również w czasie oglądania kursu zrobisz aż trzy takie strony!

W ten sposób nie tylko poznasz wiedzę teoretyczną, ale również nabędziesz praktycznych umiejętności. Zarówno one jak i stworzone przez Ciebie strony będą służyć jako wzory do kolejnych Twoich prac i zleceń.

Stając się front-end deweloperem w czasie kursu uzyskasz jeszcze więcej wiedzy i umiejętności. Autor kursu pokaże Ci jak od podstaw zbudować kompletną strukturę oraz style. Nacisk położono na strukturę modułową oraz bardzo przydatną metodą organizowania elementów BEM.

Wszystkie strony, które zbudujesz będą responsywne, będziesz używać minimum kody, aby były lekkie i szybkie. Poznasz również mnóstwo technik optymalizujących Twoją pracę, techniki, narzędzia i metody, które przydadzą Ci się niezależnie od tego, jaką stronę będziesz musiał przygotować.

ZOBACZ KURS>>>

Leave a Reply