Wędrujacy świat + Świat na wyciągnięcie myśli + Dokąd zmierza świat? Ekonomia przyszłości + CD (komplet) – Grzegorz Kołodko

CENA KSIAZKI 300x150 - Wędrujacy świat + Świat na wyciągnięcie myśli + Dokąd zmierza świat? Ekonomia przyszłości + CD (komplet) - Grzegorz Kołodko

Wędrujacy świat + Świat na wyciągnięcie myśli + Dokąd zmierza świat Ekonomia przyszłości + CD - Wędrujacy świat + Świat na wyciągnięcie myśli + Dokąd zmierza świat? Ekonomia przyszłości + CD (komplet) - Grzegorz KołodkoKomplet trzech książek i płyty DVD: Wędrujący świat, Świat na wyciągnięcie myśli, Dokąd zmierza świat Ekonomia polityczna przyszłości?, płyta DVD Czy profesor Kołodko zmieni świat.
Ekskluzywna, limitowana edycja bestsellerowej trylogii prof. Grzegorza W. Kołodko z unikatowym dodatkiem w postaci płyty DVD.

„Wędrujący świat”, „Świat na wyciągnięcie myśli” oraz „Dokąd zmierza świat” to głębokie, zadziwiające erudycją, a jednocześnie barwne, wciągające i pełne pasji książki, wyjaśniające meandry współczesnej ekonomii w sposób prosty i zrozumiały. Napisane z rozmachem i noszące znamiona nie tylko naukowego, ale przede wszystkim literackiego talentu, zabierają czytelnika w fascynującą podróż, tłumacząc procesy i zjawiska, które kształtują naszą rzeczywistość.

Jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie ekonomii, skuteczny polityk, a jednocześnie znakomity popularyzator, jak nikt inny potrafi wyjaśnić mechanizmy rządzące współczesnym światem. Przekraczając w intelektualnej wędrówce granice między dziedzinami nauki i kontynentami, ukazuje zadziwiającą i skłaniającą do refleksji mozaikę nieustannie ścierających się poglądów i wizji, które kształtują codzienność społeczeństw w skali całego globu.

Trylogia profesora Grzegorza W. Kołodko to najlepszy przewodnik, najdokładniejsza mapa, ukazująca polityczną i ekonomiczną współczesność i przyszłość naszego kraju, kontynentu i świata. Niniejszą edycję wzbogaca płyta DVD z rozmową profesora Kołodko z Kamilem Dąbrową.

Profesor Grzegorz W. Kołodko – intelektualista i polityk, teoretyk i praktyk, autor prac opublikowanych w 26 językach. Najczęściej cytowany na świecie polski ekonomista. Uznany autorytet w dziedzinie teorii i praktyki rozwoju społeczno-gospodarczego. Doktor honoris causa i Honorowy Profesor ośmiu zagranicznych uniwersytetów. W latach 1994-97 i 2002-03 był wicepremierem i ministrem finansów, realizując program postępowych reform i strategię szybkiego wzrostu. Odegrał znaczącą rolę w doprowadzeniu Polski do członkostwa w OECD oraz w integracji z Unią Europejską. W interdyscyplinarnych pracach pisze o długofalowych przekształceniach ekonomicznych i politycznych, kulturowych i demograficznych, technologicznych i ekologicznych, o czekającej nas przyszłości. Jego międzynarodowy bestseller „Wędrujący świat” (www.wedrujacyswiat.pl) ukazał się w dziesięciu językach. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Kultury i Sztuki, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego. Meloman, maratończyk i podróżnik, który spenetrował 160 krajów.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Wędrujacy świat + Świat na wyciągnięcie myśli + Dokąd zmierza świat? Ekonomia przyszłości + CD (komplet) – Grzegorz Kołodko”

  1. Ja się akurat z nim mało kiedy zgadzam, co nie przeszkadza mi oczywiście w czytaniu jego książek, żeby poznać poglądy przeciwników.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!