Wiedza o społeczeństwie 2 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Iwona Walendziak Mikołaj Walczyk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wiedza o społeczeństwie 2 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Iwona Walendziak Mikołaj Walczyk

Wiedza o społeczeństwie 2 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Iwona Walendziak Mikołaj Walczyk

Wiedza o społeczeństwie to wyjątkowo ważny przedmiot szkolny, gdyż swoją uwagę skupia na bieżącej sytuacji na świecie, pozwala zrozumieć mechanizmy życia społecznego oraz przedstawia kierunki i dynamikę zachodzących zmian. Wiele niezbędnych informacji pozyskiwanych podczas nauki wymaga więc sprawdzenia, czy zostały odpowiednio przez ucznia zrozumiane.

“Wiedza o społeczeństwie 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” to pozycja, która przychodzi z pomocą dla nauczycieli oraz uczniów. Nauczyciel dzięki możliwości zadania ćwiczeń sprawdzających wykorzystywanie wiedzy w praktycznych przykładach, zyskuje kolejne skuteczne narzędzie weryfikacji pracy ucznia. Natomiast uczniowie dzięki rozwiązywaniu zadań przygotowanych w kartach pracy, otrzymują wskazówki, na co powinni zwracać szczególną uwagę, przygotowując się do kolejnych lekcji. Ćwiczą umiejętności, które z pewnością przydadzą się na sprawdzianach i testach.

“Wiedza o społeczeństwie 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” koresponduje z podręcznikiem tego samego wydawnictwa, dlatego jest uzupełnieniem kształcenia z przedmiotu. Akcenty w obu pozycjach położone są na te same zagadnienia, co stanowi ułatwienie dla uczniów i nie powoduje poczucia zagubienia w gąszczu materiału.

Korzystanie z kart pracy to szansa na wzniesienie swoich umiejętności na wyższy poziom, szybkiego sprawdzenia oraz uzupełnienia wiedzy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!