You are currently viewing Wiedza o społeczeństwie 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Artur Derdziak

Wiedza o społeczeństwie 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Artur Derdziak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wiedza o społeczeństwie 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Artur Derdziak

Wiedza o społeczeństwie 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Artur Derdziak

“Wiedza o społeczeństwie 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony” stanowi idealną bazę powtórzeniową do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Dzięki tej książce perfekcyjnie opanujesz materiał i poszczególne zagadnienia z przedmiotu wiedza o społeczeństwie.

Książka “Wiedza o społeczeństwie 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony” jest przeznaczona dla uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych deklarujących zdawanie egzaminu maturalnego z przedmiotu wiedza o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym. Karty pracy umożliwiają uczniowi szybkie i bezproblemowe przygotowanie się od matury. Na zbiór zadań maturalnych składają się zadania otwarte i zamknięte, a także mapy, schematy, statystyki i wykresy przeznaczone do analizy.

Tematyka kart pracy pozwala na powtórzenie i przyswojenie zagadnień z takich działów jak funkcjonowanie państwa, demokratyzacja, polityka, czy zmiany ustrojowo-prawne. Uczeń jest motywowany do analizy informacji, formułowania wniosków oraz samodzielnego pisania tematycznych wypracowań.

Maturalne karty pracy mają wygodną formę, a każde z zadań ma wyznaczoną ilość miejsca na odpowiedź. Są one zgodne z najnowszą podstawą programową. Szata graficzna i przystępny język publikacji sprawiają, że uczeń łatwiej może zrozumieć zagadnienia z przedmiotu WOS.

Karty pracy stanowią uzupełnienie podręcznika “Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!