Wiedźmin Tom 5 Chrzest ognia Andrzej Sapkowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wiedźmin Tom 5 Chrzest ognia  Andrzej Sapkowski

Wiedźmin Tom 5 Chrzest ognia Andrzej Sapkowski
Przygotuj się na kolejną niesamowitą podróż do świata wiedźmina, którym jest Geralt z Rivii! Oto „Chrzest ognia”, piąty tom niezwykłej sagi autorstwa mistrza literatury fantasy, Andrzeja Sapkowskiego.
W „Wiedźminie. Tom 5. Chrzest ognia” wcielisz się ponownie w rolę nieustraszonego pogromcy potworów, który musi przemierzyć świat targany krwawą wojną. Neutralność nie jest luksusem, jakiego może doświadczyć nasz bohater. Czasu nie ma na zastanawianie się, gdy po drodze znajduje magicznie uzdolnioną dziewczynkę, Ciri, której losy są nierozerwalnie powiązane z Geraldem.
Opuszczając las Brokilon, Geralt i Jaskier tworzą nietypową ekipę, do której dołączają łuczniczka Milva, zdrajca Cahir oraz tajemniczy cyrulik Regis. Wkraczają w wir wydarzeń, gdy Nilfgard zrywa rozejm z Temerią, a maszerujące wojska stawiają wiedźminowi duże wyzwania i utrudnienia na jego drodze. Jednak wojna to nie wszystko – sojusz czarodziejek staje się poważnym zagrożeniem, a Yennefer z Vengerbergu, ukochana Geralta i przyszywana matka Ciri, również zaczyna być żywo zainteresowana wydarzeniami. Czy Geralt zachowa swoją neutralność i ostatecznie jakąś stronę wybierze?
„Chrzest ognia” to wyjątkowy tom, który wciągnie Cię od pierwszych stron. Okładka tego wydania prezentuje postać barda Jaskra, którego wygląd inspirowany jest grą wideo „Wiedźmin 3: Dziki Gon” z 2015 roku. Jednak mimo podobieństw, powieść i gra opowiadają różne historie, więc przygotuj się na zupełnie nowe emocje i wrażenia.
Nie przegap tej epickiej odsłony sagi o wiedźminie! Przekonaj się sam, dlaczego Andrzej Sapkowski stał się niekwestionowanym mistrzem gatunku fantasy. Odkryj świat, gdzie magia, potwory i losy bohaterów splatają się w pasjonującą historię.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!