Wiem co kupuję! Poradnik konsumenta, czyli na co zwracać uwagę, robiąc codzienne zakupy – Katarzyna Bosacka

Wiem co kupuję Poradnik konsumenta czyli na co zwracać uwagę robiąc codzienne zakupy 199x300 - Wiem co kupuję! Poradnik konsumenta, czyli na co zwracać uwagę, robiąc codzienne zakupy - Katarzyna BosackaPo bestsellerowym poradniku konsumenta „Czy wiesz, co jesz?” przyszedł czas na „Wiem, co kupuję!”.

Kasia Bosacka wraz ze swoją ekipą testuje oferowane przez handel przedmioty codziennego użytku. Podpowiada, jak wybierać artykuły najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb i w najlepszych cenach.
Pokazuje, na co zwracać uwagę, by nie dać się nabrać na puste hasła i nic nie znaczące obietnice producentów. Sprawdza, czy przedmioty szeroko reklamowane w prasie, radio i telewizji czy na billboardach zawsze są warte swojej ceny. Przekonuje, że nasze decyzje w chwili zakupu są ważne, bo ich skutki będziemy odczuwać przez długi czas nie tylko my sami, ale i nasze rodziny.

W książce między innymi:
* Jak nie połamać sobie siekaczy, wybierając pastę do zębów?
* Od nadmiaru jakich lekarstw przeciwbólowych głowa rozboli nas jeszcze bardziej?
* Co wysmażyli nam producenci patelni?
* Jak się nie naciąć, kupując noże kuchenne?
* Co oznaczają tajemnicze symbole na opakowaniach?
* Czemu Wanda nagle chce Niemca, czyli czy rzeczywiście niemieckie proszki do prania są lepsze od polskich?
* Jak nie psioczyć po zakupie karmy dla Azorka?
Drżyjcie producenci, jednoczcie się konsumenci! Bosacka znów na tropie. Do zobaczenia w sklepie!

2 odpowiedzi na “Wiem co kupuję! Poradnik konsumenta, czyli na co zwracać uwagę, robiąc codzienne zakupy – Katarzyna Bosacka”

  1. bardzo ciekawy poradnik, opisano w nim wiele kategorii produktowych w znacznie ciekawszej formie niż w tradycyjnych poradnikach, a jeśli ktoś oglądał program tv autorki i czuł niedosyt to jest to dla niego pozycja obowiązkowa

  2. na rynku jest teraz wiele poradników, ale musze przyznać że ten jest jednym z lepszych – przystępna forma oraz dużo przydatnych rad podanych w stylu i narracji znanej z programu telewizyjnego

Leave a Reply